I have a only dream!I wanna become a star!

AcasaCalendarFAQCautareMembriGrupuriInregistrareConectare

Distribuiţi | 

Regulament

In jos 
AutorMesaj
Yoshioka Yui
Admin

Numarul mesajelor : 139
Data de inscriere : 06/07/2009

MesajSubiect: Regulament   Joi Iul 09, 2009 3:03 am

Inainte de toate,trebuie sa stiti ca regulamentul a fost facut pentru a fi citit si respectat, astfel nu vor exista probleme. ^^

1. Nu va inregistrati pe forum doar de dragul de a va afla in lista de membri. Daca ati facut-o postati si voi din cand in cand.

2. Nu va bateti joc de forum! Aceasta este o regula importanta si va rog sa nu o incalcati. Nu copiati nimic de pe el, nu postati materiale indecente si nu faceti reclame!

3. Spamul este interzis, iar daca il faceti intr-una este posibil sa luati bann timp de o saptamana! Incercati tot timpul sa postati macar un rand intreg, chiar si mai mult daca puteti. Si nu uitati,excesul de smileuri este considerat tot SPAM!

4. Nu faceti dublu,triplu etc posting! Daca mai aveti ceva de adaugat dati un "edit", doar de acea s-a inventat saracul buton xD.

5. Nu va jigniti intre voi si sa nu va prind ca va certati inafara de RPG. Acest forum nu este mahala ca sa puteti injura pe el si nu uitat ca sunt/vor fi copii mici.

6. Nu postati imagini mari pe forum, acestea vor fi deforma pagina si forumul va arata urat! Daca nu stiti cum sa le micsorati puneti-le sub forma de link.

7. Nu deschideti topic-uri aiurea care mai sunt deja sau care nu au nici o legatura cu sectiunea unde le deschideti. Daca sunt asemenea topicuri un moderator sau admin o sa le stearga!

8. Pe acest forum clonele nu sunt deloc permise. Nu va face alte conturi doar pentru a scapa de sanctiuni sau mai stiu eu ce.

9. Ultima regula,dar nu cea din urma si la fel de importanta ca celelalte sau probabil mult mai importanta este sa va distrati!

Cam atata, insa ar trebui sa treceri mai des pe aici pentru ca in orice moment poate fi adaugata cate o regula noua.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://rainbow-dream.allgoo.net

Regulament
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» REGULAMENT

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Rainbow Dream  :: General :: Regulament-
Mergi direct la: